Про місто
               ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ ГЕРОЇВ
15 лютого 2011
15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відбулась зустріч керівників району та міста з сім’ями загиблих воїнів-афганців.
Старенькі батьки, з болем у серці і сльозою на обличчях, радо зустрілись з керівництвом Волочищини.
Семеро батьків – це семеро скалічених душ. Понівечене життя.
І де тільки цей злощасний Афганістан взявся на їх голови…
Звертаючись до присутніх, голова Волочиської РДА Ігор Добжанський зазначив:
— Мені довелося самому побувати в землях Афганістану. Так склалась доля, що саме в ці дні пішла з життя моя мати і я вбачаю у цьому провину Афганістану. У переддень Дня виведення радянських військ з території республіки Афганістан, у Волочиському районі пройшов комплекс заходів вшанування воїнів-інтернаціоналістів.
Всі могили наших загиблих солдатів охайно прибрані і доглянуті. Ми прийняли розпорядження і хочемо сьогодні вручити Вам матеріальну допомогу.
Голова районної ради Леонід Шиманський наголосив:
— Зараз завдяки Ігорю Миколайовичу увага до воїнів-афганців збільшилась, і не лише до них, а й до ветеранів Великої Вітчизняної війни, чорнобильців, інших соціальних категорій. Я не був там – у землях гарячого Афганістану, але разом з Вами переживаю біль втрати. Ніхто не зможе замінити Ваших синів, які стали героями.
З трепетним словом до батьків звернувся Волочиський міський голова Костянтин Черниченко: — В мирний час, Ваші сини повернулися до рідної домівки спецрейсом, у цинкових трунах. Ми низько схиляємо голови перед Вами, чиї діти віддали своє життя за честь і гідність рідної Батьківщини.
Голова Волочиської районної організації Спілки ветеранів Афганістану Юрій Галаманський доєднався до раніше сказаного і зокрема підкреслив:
—Ми були там і, вибачте, що не змогли вберегти Ваших синів.
Здоров’я та довголіття Вам.

автор   Віталій Моздір      фото Анатолій Цісар
© Сайт міста Волочиськ 2010