Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно

Офіційний сайт Народного депутата України Сергія Лабазюка

Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46


День Святого Валентина
14.02.2011
То чому ж святий Валентин став покровителем усіх закоханих? Існує легенда, за якою римський імператор Клаудіус Другий заборонив своїм солдатам брати шлюб, доки вони не закінчать службу в армії. Він вважав, що одруження погано впливатиме на стан війська. Молодий священик Валентин не підкорився наказу і таємно вінчав закоханих. Коли імператор про це дізнався, він дав наказ стратити Валентина. Саме 14 лютого непокірного священика було страчено і пізніше канонізовано.
У в’язниці, де перебував Валентин в очікуванні на страту, він закохався у сліпу доньку тюремника та зцілив її. І перед тим, як його було страчено, надіслав своїй коханій прощальний лист, який підписав «від твого Валентина».
До дня святого Валентина закохані пишуть один одному «валентинки», тобто маленькі записки у формі сердечок із зізнанням у коханні, вже понад п’ятсот років. Першою «валентинкою» прийнято вважати любовне послання 15 століття.
За однією версією, створення першої письмовою «валентінки» приписується герцогові Орлеанському (1415 рік), який сидів у цей час у в'язниці. Аби не нудьгувати, герцог писав любовні послання власній дружині. Ця перша «валентінка» збереглася до нашого часу і виставлена в Британському музеї.
За іншими відомостями, найстаріша «валентинка» була нещодавно знайдена в одній з британських бібліотек. Цей лист написаний в 1477 році. У посланні дівчина просить хлопця довести, що він її дійсно любить. Вона повідомляє, що доб'ється у матері збільшення приданого, а він повинен одружуватися на ній. Цей лист був викуплений бібліотекою у британської сім'ї, в архіві якої воно зберігалося, ще в 30-х роках. І лише минулого року «валентинку» знайшов один з нових співробітників бібліотеки.
Найбільшої популярності «валентинки» набули у вісімнадцятому столітті. У той час паперовими «валентинками» обмінювалися замість подарунків. Вони придбали особливу популярність в Англії. Їх робили з кольорового паперу і підписували кольоровим чорнилом. Але винахідливість закоханих в створенні «валентинок» не мала меж. Найталановитіші писали «валентинки» у вигляді акровірша - це віршований розмір,
коли перші букви кожної строфи складають разом слово, наприклад ім'я коханого. А вже на початку 19 століття почалося серійне виробництво «валентинок». Спочатку це були чорно-білі малюнки, намальовані вручну на фабриці. Але з кожним роком «валентинки» ставали орігинальнішими і барвистішими.
У різних країнах до дня святого Валентина ставляться по-різному, проте байдужих до цього свята кохання залишається мало.
Для американок 14 лютого – дійсно доленосна дата. Опинившись разом із коханим у цей день десь в Атланті чи у Нью-Йорку, американка запропонує на ній оженитися. За традицією, відмовити їй чоловік не може. Але, якщо він таки на це наважився, у якості компенсації можна вимагати червону шовкову сукню (звичайно, від відомого кутюр’є), щоб у ньому розпочати носе життя з більш рішучим чоловіком.

Серйозні німці вперто вважають кохання чимось на зразок тихого божевілля, тому в першу чергу святий Валентин для них покровитель божевільних. В цей день німці прикрашають психлікарні червоними стрічками та проводять богослужіння.
Тож, якщо 14 лютого ви натрапите в Німеччині на будівлю, щедро прикрашену стрічками та повітряними кульками, можете не сумніватися – перед вами психіатрична лікарня. У палких та пристрастних французів у день святого Валентина прийнято дарувати коштовності. Спокійні поляки у цей день відвідують Познанську метрополію, де, за переказами, знаходяться мощі святого Валентина, а над головним престолом знаходиться його чудотворна ікона. Поляки вірять, що паломництво до неї допомагає у амурних справах. Безтурботні італійці у день святого Валентина дарують своїм коханим солодощі, тому в Італії цей день так і називається – «солодкий».
Але є країна, у якій це свято офіційно...заборонене. Це Саудівська Аравія.
Саудівська Комісія з впровадження чеснот і запобігання гріху (!) ухвалила, що День Святого Валентина слід заборонити, оскільки згубні західні традиції бентежать розум підростаючого покоління Саудівської Аравії, а це свято культивує гріх. Всім магазинам країни категорично заборонено торгувати плюшевими ведмедиками і «валентинками». А квітковим магазинам наказано не торгувати в День всіх Закоханих червоними трояндами.
То що ж прийнято робити у день святого Валентина в Україні? Та все, що завгодно, аби тільки зробити приємність своїй коханій людини. Та двох традиції більшість українці все ж таки дотримуються: дарують «валентинки» та різні приємні подарунки, які свідчитимуть про щире та палке кохання. А варіанти подарунків можуть бути такі: на День святого Валентина жінкам можна подарувати квіти, парфуми, ювелірні прикраси (звичайно, у формі сердечок), плюшеві іграшки. Чоловікам можна дарувати краватки, міцні алкогольні напої, романтичну вечерю, приготовану власноруч, або ж біг-борд із зізнанням у коханні, який стоятиме там, де найчастіше їздить Ваш коханий.
Універсальними подарунками можуть стати книга, абонемент у кінотеатр чи спортзал, солодощі, похід у ресторан чи перегляд вдома улюбленого фільму. А можна зробити 20-30 «валентинок» та заховати у тих місцях у квартирі, де кохана людина буває найчастіше.
Любителям екстріму можна подарувати путівку на гірськолижний курорт, можна просто купити 2 квитка на будь-який потяг або електричку та мандрувати Україною. Або, якщо дозволяють статки, придбати тур до столиці усіх закоханих – Парижу. Чи висловити свої почуття надписом крейдою чи фарбою на асфальті прямісінько навпроти вікон свого «Валентина» чи «Валентини». А найекстримальнішим подарунком коханій людині буде освідчення.

А тим, хто ще не знайшов свого кохання – не варто засмучуватися. Адже, як відомо, кохання не варто чекати та шукати: воно саме з’явиться у найнесподіванішу мить життя.

Зі святом, Вас!
Матеріал використано із сайту  http://kava.lviv.ua


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 

Мнагазин 7 Континент. Волочиськ.

Лазерна епіляція

7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5