Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.


Адреса:

31200,
місто Волочиськ,
вулиця Незалежності, 68
(приміщення старої районної поліклініки).

Телефон: (03845) 4-17-27


З початку квітня місяця 2013 року. Волочиський районний сектор Державної міграційної служби України виконує в повному обсязі обовя'зки колишнього паспортного столу.

 

Березюк
Анатолій Анатолійович


Завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області Березюк Анатолій Анатолійович

Гаврилюк Петро Іванович
Головний спеціаліст Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Шевчук Світлана Миколаївна
Провідний спеціаліст Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій областіГрафік роботи:
Неділя,
Понеділок:
Вівторок:
Середа:
Четвер:
Пятниця:
Субота:

Обідня перерва:
Вихідний
Вихідний
09.00 - 18.00
09.00 - 18.00
09.00 - 18.00
09.00 - 18.00
09.00 - 16.45

13.00-13.45
 


Електронні сервіси ДМС України
27.07.2019

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

Протягом 20-ти останніх років ми спостерігали швидкий розвиток технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Поступово еволюціонують державні сервіси, що змінюють звичні всім черги на декілька кліків у комп’ютері або смартфоні. Саме про електронні сервіси, які запровадженні Державною міграційною службою України маємо змогу поговорити із начальником Управління ДМС України в Хмельницькій області Олегом Паньковим.

 • Олег Михайлович, що таке електронні сервіси і яка їх кількість налічується на сьогодні?

Електронні сервіси-це всі види послуг і сервісу, які надаються за допомогою електронних засобів(як наприклад за допомогою інтернету). Вони створені з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС України. Міграційною службою України запроваджено 15 електронних сервісів, за допомогою яких особа може здійснити наступні дії, зокрема:
-перевірити стан оформлення паспорта;
-записатися в чергу на оформлення закордонного паспорта та паспорта громадянина України у вигляді ID-картки;
- отримати платіжні реквізити для оплати вартості закордонного паспорту та ID-картки;
-отримання консультації щодо оформлення біометричних документів у інтерактивному режимі через Viber та Telegram;
- заздалегідь перевірити транслітерацію(ПІБ) у закордонному паспорті;
- перевірити дійсність паспорта за базою даних «Недійсні документи»;
- обрахувати термін перебування в Україні (для іноземців) за допомогою «Міграційного калькулятора»;
- отримати інформацію щодо територіального підрозділу за відповідним кодом;
-подати звернення через електронну приймальну;
-подати відгук про якість отримання адміністративних послуг в територіальному підрозділі ДМС України та ін.

     Ці сервіси доступні усім громадянам?

Сервіси розраховані на повнолітніх громадян України, які бажають отримати адміністративні послуги, що входять до компетенції ДМС України. Разом з тим, не залишились поза увагою іноземні громадяни, які за допомогою електронного сервісу «Перевірка оформлення документів» можуть дізнатися статус оформлення документів, поданих до міграційної служби, зокрема щодо посвідки на тимчасове або постійне місце проживання, дозволу на імміграцію або продовження терміну перебування в Україні. Незабаром для іноземців буде також доступний сервіс «Електронна черга», в якій вони зможуть зареєструватись для подачі документів на обрану дату та час. Поки що цей сервіс працює в тестовому режимі та доступний для мешканців Києва.

 • Де ці сервіси знаходяться та як ними користуватись?

Сервіси доступні на офіційному веб-сайті ДМС України. Для користування ними достатньо зайти на сайт та обрати необхідний сервіс. За допомогою простих та зрозумілих покрокових підказок ознайомитися із інформацією щодо отримання однієї із послуг. Усі електронні сервіси є безоплатними та доступними у будь-який час.

 • 15 електронних сервісів -це доволі велика кількість. Але, можливо, знайдеться 5  найпопулярніших сервісів, якими найчастіше користуються громадяни?

Варто зазначити, що всі електронні сервіси є змістовними та важливими. Вони містять не лише законодавчу базу, яка регламентує надання адміністративних послуг громадянам, але й додаткову інформацію, що слугує інформаційним доповненням до сервісу.
Як показує статистика, найпопулярнішими сервісами серед громадян являються: «Електронна черга», «Перевірка стану
оформлення документів», «Платіжні реквізити», «Перевірка недійсних документів» та «Чат-Бот».
До слова, електронний сервіс «Чат-Бот»- новий електронний сервіс, запроваджений міграційною службою у березні поточного року. Цей сервіс доступний у популярних месенджерах таких як Viber та Telegram, що дає змогу кожній особі у зручний для неї час, в інтерактивному режимі отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС України. Для цього необхідно за допомогою смартфона відсканувати спеціальний QR-код та обрати необхідний електронний сервіс. Після замовлення особою відповідного документа та підтвердження дії щодо його відстеження, бот надсилатиме повідомлення власнику про черговий статус оформлення, починаючи від здійснення перевірки інформації про особу до прибуття готового документа до територіального підрозділу міграційної служби або ЦНАП. Інформаційні буклети «Чат-Бота» знаходяться у всіх приміщеннях територіальних підрозділів Управління.

   • Куди мешканцям області можна звертатись у разі виникнення питань, які входять до компетенції міграційної служби?

Громадяни та мешканці області можуть звернутись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06, де фахівці надають консультаційну допомогу або ж безпосередньо до територіальних підрозділів міграційної служби за місцем проживання.

Вклейка до паспорта громадянина України фотокарток по досягненні 25- та 45- ти річного віку: правила та процедура отримання адміністративної послуги громадянам.
10.04.2019

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

- Олег Михайлович, як відомо при досягненні особою відповідного віку, законодавством передбачено процедуру вклеювання до паспорта-книжечки зразка 1994 року фотокарток. Скажіть, будь ласка, як сьогодні отримати цю адміністративну послугу?

Насамперед, звертаю увагу, що підставою для отримання цієї адміністративної послуги є досягнення особою відповідного віку (25- або 45 років). Щоб вклеїти фотокартку до паспорта- книжечки, зразка 1994 року, громадянам необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації або ж до відповідного ЦНАП.

-Протягом якого часу особа може вклеїти фотокартку?

Не пізніше ніж через місяць після досягнення особою 25- та 45- ти річного віку. Якщо особа протягом місяця не звернулась для отримання цієї адміністративної послуги, то паспорт такої особи вважається недійсним та підлягає обміну на ID-картку.

 • Чи можуть працівники міграційної служби відмовити у наданні послуги?

Так, звісно. Існують три фактичних підстави для відмови, зокрема:

 • недосягнення особою відповідного віку( 25- та 45- років);
 • відсутність фотокарток
 • особа звернулась пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45- ти річного віку( у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на ID-картку).
 • Скажіть, будь ласка, чи несе особа в разі несвоєчасності отримання адмінпослуги відповідальність? Яку саме?

Відповідно до законодавства України, особа притягується до адміністративної відповідальності. Це передбачено статтею 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачає, що проживання громадян України без паспорта, за недійсним документом або без зареєстрованого місця проживання- тягне за собою попередження. Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за порушення, передбачені ч.1 цієї статті, - тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 • Який термін надання адміністративної послуги та яка її вартість?

Послуга надається  безкоштовно, у п’ятиденний термін із дня подачі заяви.

 • В разі виникнення питань у громадян, куди їм необхідно звернутись?
Першочергово, мешканці області можуть звернутися на телефон «гарячої лінії» Управління за номером:(0382) 63-80-56 та 65-03-06, де протягом тижня фахівці надають консультативну допомогу. Також, знайти усю необхідну інформацію щодо діяльності міграційної служби та переліку адміністративних послуг можна на офіційному веб-сайті ДМС України.

На вибори -
із паспортом громадянина України!
26.03.2019

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.
Управління ДМС України в області наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на вказаних виборах та підставою для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях особам, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списку виборців.

Відповідно до роз’яснень Центральної виборчої комісії України (Постанова ЦВК № 268 від 27 грудня 2018 року), для участі в голосуванні громадянам України не потрібно подавати ніяких додаткових документів, окрім ID-картки або паспорта-книжечки, адже обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми.

Зокрема, громадянам, включеним до списку виборців, на виборчій дільниці НЕ мають права відмовити у реалізації права голосу з наступних причин:
- через відсутність у паспорті громадянина України у вигляді книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні 25-ти або 45-річного віку;
- через розбіжності у виборчій адресі виборця або відсутність відомостей щодо реєстрації місця проживання у ID-картці.

Додамо: аби уникнути в день голосування можливих непорозумінь, ЦВК радить заздалегідь перевірити свої особисті дані у списках на сервісі Державного реєстру виборців. Важливо, що громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території України, а також внутрішньо переміщені особи мають право реалізувати своє право голосу на виборах Президента України шляхом зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

Зазначимо також, що громадяни України зможуть проголосувати на виборах Президента України 31 березня не лише на території України, а й за її межами – на закордонних виборчих дільницях. У цьому випадку, за роз’ясненням Міністерства закордонних справ України, документом, що посвідчує особу, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Разом з тим, міграційна служба області звертає увагу краян на необхідність заздалегідь перевірити наявність паспортного документу!
Якщо паспорт виготовлений, але ще не одержаний власником- терміново звернутися до територіального підрозділу за місцем подання відповідної заяви для його отримання.


Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.
28.02.2019

Паспорт громадянина України: пам’ятка для громадян.

(інтерв’ю начальника УДМС О.М.Панькова)

 • Олеже Михайловичу, сьогоднішнє інтерв’ю з Вами присвячено паспорту як у вигляді ID-картки, так і ще «старого» зразка  у  формі книжечки. Розкажіть про ці документи?

Перш за все, варто розпочати з того, що паспорт громадянина України є документом,  що посвідчує особу та  підтверджує громадянство на території України.
На сьогоднішній день, громадяни України користуються паспортами як нового зразка(ID-картка), так і у формі книжечки- зразка 1994 року.
Ці два документа є чинними на території України та дають право громадянам укладати цивільно-правові угоди, здійснювати банківські операції, оформлювати доручення іншим особам для представництва перед третьою особою, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

 •  Паспорт у вигляді ID-картки- це біометричний документ?  Які умови його отримання?

          Звичайно. Це відносно новий документ, який відповідно до змін чинного    законодавства оформлюється громадянам, які досягли 14-ти річного віку(вперше). Він має вигляд пластикової картки та містить вбудований електронний носій інформації, на який записується інформація про біометричні дані власника.
Такий документ можна отримати у разі:

 • При досягненні особою 14- ти річного віку(вперше)- безкоштовно;
 • Втрати, викрадення або зіпсуття паспорта ще «старого» зразка;
 • Оформлення паспорта( за бажанням особи) замість паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • Оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки при досягненні особою 25- та 45-ти річного віку до паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • Наявності змінної інформації (наприклад зміна прізвища) або ж закінчення терміну дії.

Для оформлення паспорта, особі необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації, подати всі необхідні документи та, як результат отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.
Такий паспорт, на відміну від попереднього «книжечки» видається на основі електронної бази даних - Єдиного державного демографічного реєстру, тому кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї буде міститися в реєстрі.

 • Розкажіть, будь ласка, щодо основних переваг ID-картки?

Паспорт громадянина України, виготовлений у формі картки, є більш зручним і зносостійким, ніж паперовий аналог. Для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою.
Головна ідея впровадження таких документів, які забезпечують   ідентифікацію особи- суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму. У разі крадіжки або втрати такого паспорта зловмисники не зможуть ним скористатися.

-В яких територіальних підрозділахздійснюється прийом громадян для оформлення паспорта нового зразка?

Всі територіальні підрозділи міграційної служби області  оснащені необхідним обладнанням для оформлення біометричних документів та здійснюють прийом громадян. Дізнатися контактну інформацію територіальних підрозділів Управління можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України, безпосередньо у приміщеннях підрозділів або ж звернутися на телефон «гарячої лінії» Управління ДМС України в області за номером:

(0382) 65-03-06 та 63-80-56.

Звертаю увагу, що у територіальних підрозділах міграційної служби області запроваджено сервіс електронної черги, завдяки якому, громадяни можуть записатися онлайн  через офіційний веб-сайт ДМС України для отримання адміністративної послуги по оформленні паспорту громадянина України нового зразка та для виїзду за кордон.

Окрім цього,  оформити біометричні документи громадяни можуть через Центри надання адміністративних послуг, які знаходяться за адресами:   м.Хмельницький, вул.Соборна, 16;
м.Кам’янець-Подільський, вул. Майдан Відродження, 1;
м.Славута, вул. Миру, 102.

- Який термін виготовлення та  вартість такого документу?

Для категорії громадян, яким виповнилось 14 років та оформлюють такий документ вперше - ця адміністративна послуга надається безкоштовно.
Усім іншим громадянам необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн( за 20 робочих днів) та 366 грн( за 10 робочих днів).
Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії становить 4 роки, а після 18 років -  такий документ чинний протягом 10 років.

- Чи передбачені пільги на оформлення такого документу та хто їх надає?

Відповідно до чинного законодавства, органи місцевого самоврядування мають право звільняти певні категорії громадян від оплати вартості адміністративної послуги за оформлення, обмін документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України,  яка зараховується до місцевого бюджету.
У Хмельницькій області наразі є 3 селищні ради, це Білогірська, Летичівська, Старосинявська та Городоцька міська рада, які надають пільги відповідним категоріям осіб при оформленні біометричних документів. Ознайомитися із переліком категорій осіб, які звільняються від оплати вартості адмінпослугможна на офіційному веб-сайті ДМС України за посиланням:

https://dmsu.gov.ua/services/payment/pilgi-nadani-organami-misczevogo-samovryaduvannya-okremim-kategoriyam-gromadyan.html.

Протягом 2018 року міграційна служба поповнила місцеві бюджети області майже на 38 млн. гривень, які використовуються на потреби за рішенням районних та міських рад, а також об’єднаних територіальних громад.

Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.
25.10.2018

Паспорт громадянина України нового зразка:
все, що необхідно знати громадянам!

(інтерв’ю начальника УДМС О.М.Панькова)

 • Олеже Михайловичу, міграційна служба вже не перший рік документує громадян біометричними документами. Як відомо,  з  2015 року це був закордонний паспорт, а з 2016 року-паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Яка головна мета запровадження таких документів?

Головною метою запровадження біометричних документів є їх захищеність від підроблення та виключення можливості використання їх сторонньою особою.
Якщо говорити саме про  паспорт громадянина України у вигляді ID-картки –то це документ, що підтверджує особу та громадянство на території України. Він має вигляд пластикової картки та містить вбудований електронний носій інформації, на який записується інформація про біометричні дані власника документа.
Такий паспорт, на відміну від попереднього «книжечки» видається на основі електронної бази даних - Єдиного державного демографічного реєстру, тому кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї буде міститися в реєстрі.

- Хто із громадян може отримати таку адміністративну послугу?

По-перше, це громадяни України, які досягли 14-ти річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше, тому для цієї категорії осіб-такий документ видається безкоштовно.
На сьогодні,  ID-картка виготовляється при зверненні громадян у зв’язку із втратою, зіпсуттям, із зміною прізвища або при необхідності вклеювання фотографій при досягненні 25-або 45-річного віку( у разі не порушення термінів). Проте, відповідно до змін чинного законодавства, з 1 листопада громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час. Для оформлення такого документа, особі необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації, подати всі необхідні документи та, як результат отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

-В яких територіальних підрозділах вже встановлено обладнання, необхідне для оформлення паспорта у вигляді ID-карти?
Всі територіальні підрозділи міграційної служби області  оснащені необхідним обладнанням для оформлення біометричних документів. Дізнатися контактну інформацію територіальних підрозділів Управління можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України, безпосередньо у приміщеннях підрозділів або ж звернутися на телефон «гарячої лінії» Управління ДМС України в області за номером:(0382) 63-80-56.
Окрім цього,  оформити біометричні документи громадяни можуть через Центри надання адміністративних послуг, які знаходяться за адресами: м.Хмельницький, вул.Соборна, 16;
м.Кам’янець-Подільський, вул. Майдан Відродження, 1;
м.Славута, вул. Миру, 102.
Звертаю увагу, що у територіальних підрозділах міграційної служби області запроваджено сервіс електронної черги, завдяки якому, громадяни можуть записатися онлайн  через офіційний веб-сайт ДМС України для отримання адміністративної послуги по оформленні паспорту громадянина України нового зразка та для виїзду за кордон.

- Який термін виготовлення та  вартість такого документу?
Паспорт громадянина України у вигляді картки виготовляється як в терміновому так і в звичайному порядку. Для заміни або відновлення документа, особі необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн( за 20 робочих днів) та 366 грн( за 10 робочих днів).
Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії становить 4 роки, а після 18 років -  такий документ чинний протягом 10 років.

- Яка саме інформація записується  на електронний носій інформації?
На безконтактний електронний носій записуються  персональні дані власника документа, зокрема: відцифрований образ обличчя особи, відцифрований підпис, відцифровані відбитки пальців рук, а також додаткова змінна інформація щодо місця проживання особи, сімейний стан, номер облікової картки платника податків(ідентифікаційний номер), відомості про народження дітей, про зміну імені, тощо.

- За який час Україна має перейти на нову систему документування громадян?
За досвідом європейських держав, процес документування громадян ID-картками відбуватиметься поступово із наростаючим показником. Обов’язкової заміни документів, так само як встановлення граничних термінів дії раніше виданих документів не передбачається, тому орієнтовний час, протягом якого міграційна служба зможе видати нові документи більшості громадян становитиме 4-5 років.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 

Мнагазин 7 Континент. Волочиськ.

Лазерна епіляція

7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5