Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно

Офіційний сайт Народного депутата України Сергія Лабазюка

Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
  Автор:   Юлія Мороз
Зустріч з юністю.
Нещодавно я була учасником цікавої зустрічі, яка відбулася в моєму рідному навчальному закладі, Волочиському навчально-виховному комплексі. Цей навчальний рік ювілейний для нашого навчального закладу.
1 вересня 2009 року ми святкували двадцяту річницю створення нашої школи, а 26 червня 2010 року випускники, вчителі та гості відзначали 20-річчя першого випуску.
Багато випускників прийшли до своєї рідної школи, де зустріли знайомі обличчя друзів, вчителів. Я спостерігала, як випромінювали радість очі випускників та їх наставників, з яким хвилюванням вони впізнавали один одного. Незабаром пролунав шкільний дзвінок, який покликав всіх у такі знайомі класи пригадати шкільні роки. У кабінетах лунали сміх, розмови, спомини про далекі і такі близькі події шкільного життя.
Іменинниками на святі були перші випускники, які вирішили залишити сьогоднішнім учням та вчителям згадку про ювілей свого випуску. Власноруч вони посадили біля школи свій подарунок – 7 маленьких туй.

Вишикувавшись гамірною колоною, учасники зустрічі вирушили вулицями міста. Попереду, з корзиною квітів, йшли Примасюк А.В. та Слободянюк А. В., випускники школи, що після закінчення вузів стали її педагогами.
Жителі міста здивовано спостерігали за незвичною для нашого міста колоною. Біля пам’ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни воїнам випускники та вчителі вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
Свято продовжилося у районному Будинку культури «Гармонія», велика зала якого ледь вмістила усіх бажаючих. І розпочався урок «Історія становлення випускника середньої школи №6 м. Волочиська – Волочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Волочиського колегіум, Волочиського навчально-виховного комплексу складі загальноосвітньої школи І ступеня та гімназії» Провели урок Яцина Інна Григорівна – вчитель комплексу та випускниця 1994-го року, та учні - одинадцятикласники Ліля Мартинюк та Дмитро Валовин.

За традицією перші випускники Козак Віталій, Бойцова Тетяна та Безпалько Олена внесли коровай на сцену і урок розпочався з перевірки присутніх. Першими, під дружні оплески залу піднялися випускники 2010 року і їх класні керівники. Потім – 2009 року. Останніми, зал привітав випускників 1990 року. Хвилиною мовчання, зі сльозами на очах, присутні вшанували пам'ять померлих вчителів та випускників.
А далі про своє становлення розповідали випускники Пендрак Аня (2010), Тетяна Сергійчук (2007) та Олег Заяць, (2007), Юлія Войцехівська (2003), Лабазюк Сергій(1997) та Клімашевський Олександр(1993).
Особисто на мене справила велике враження душевна теплота, з якою Лабазюк Сергій згадував своїх вчителів Жеку Г.П. та Ковальчук Л.Я., дякуючи їм за навчання життєвої мудрості: "Знати математику - не найголовніше в житті, бо найголовніше - бути людиною!"
В суцільній тиші великого залу з екрану звучали слова вітання з далекого Сан-Франциско від випускниці 2001року Процухи Оксани: «Спасибі Вам, дорогі мої учителі за Вашу підтримку, за Ваше натхнення і знання, які Ви мені дали! Ви завжди будете у моєму серці!» «Міцного здоров’я, великого терпіння, щоб учні ваші приносили багато радості!» - побажала своїм вчителям з древнього німецького міста Вісбадена випускниця 2001 року Каленюк Оксана. Закінчилась, на сцені, «Історія становлення випускників» зустріччю з першими випускниками, Оксаною Писаренко та її дочкою Анастасією, Володимиром Кінделевичем та його сином Романом. Вони, як і сотня інших дітей випускників, навчаються у нашому комплексі.
На святі пролунали пісні у виконанні випускників комплексу: Скоринського Віталія, Кушнір Марічки, які завітали на свято з близьких та далеких міст нашої країни, учнів: Рябої Надії, Кушнір Ганни, Валовина Дмитра, Гуцал Яни, Кравець Ірини, Грицюк Оксани, Ніни Василівни Чухась, мами двох випускників та бабусі трьох онуків, які у нас навчаються.
Найбільше мене зворушила, як і всіх присутніх в залі, пісня «Щастя, добра, любові», у виконанні сімейного дуету педагогів Рябих Валентини Степанівни та Федора Федоровича.
Оплесками проводжали глядачі Козак К., Підвальну А., Лещук М. - учасників театрального колективу «Прем’єра», який нещодавно отримав звання зразкового. Учні–семикласники продемонстрували сценку «Очевидне-неймовірне».
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся батько випускника 2007 року, В.О. Лінник – начальник райвідділу освіти, та незмінний директор нашого закладу В.В. Ревуцький, який щиро подякував всім випускникам за їх пам'ять про рідну школу.
На закінченні зустрічі перші випускники пригостили усіх присутніх святковим короваєм.
Для випускників та їхніх вчителів свято на цьому не закінчилося, до ранку лунала музика і дружні вигуки: «НВК-найкращий» в різних куточках міста. «Ще довго 11-Г клас 2005 року випуску згадував шкільні роки, перечитував свій останній шкільний твір «Я через 5 років», весело сміялися, розповідали,дякували. Хтось розчаровувався нездійсненими мріями, хтось запевняв, що все заплановане здійснить. Не могли розійтися до ранку.» - згадувала наступного дня мій вчитель, класний керівник 11-Г класу Світлана Павлівна Старинська.
А сонце цього дня зустрів не один клас, міське озеро ще не бачило стільки випускників різного віку. Стерлися вік, фах, досягнення, усі вони веселилися як вчорашні випускники, випускники моєї школи, найкращої школи. Багато випускників з різних куточків України приїхали,аби зустрітися з рідною школою, вчителями, які перш за все, намагались навчити учнів бути людьми, бо знання і з часом можна опанувати.
Волочиський НВК впевнено дивиться у своє майбутнє, оскільки випускники своїх дітей віддають навчатись саме туди, де їм було добре, а батьки своїм дітям бажають лише всього найкращого!
 
 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 

Мнагазин 7 Континент. Волочиськ.

Лазерна епіляція

7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5