Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно

Офіційний сайт Народного депутата України Сергія Лабазюка

Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46Грип та ГРВІ. Як вберегтися?
Ось і завітала до нас зима. А з нею багато веселих та хороших свят. Всі поспішають по магазинах, щоб придбати подарунки та додому, щоб принести радість близьким та рідним людям.
Але зі снігом та морозом, які так люблять діти, до нас поспішає мряка та мокреча, що сприяє зростанню захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції. А так не хочеться хворіти! І що з цим робити?
В профілактиці цих захворювань допомагає природа. Всім відомий позитивний вплив на організм вцілому та дихальні шляхи, зокрема солі соляних шахт у Солотвино, іонізованого повітря хвойного лісу, бактерицидну та противірусну дію ефірних олій м'яти, евкаліпту, чайного дерева, анісу... Тільки як це все поєднати?
У мальовничому куточку Поділля знаходиться наш санаторій “Райдуга”. І саме тут можна все це отримати одночасно. На базі санаторію розміщені соляна камера та кімната емоційного розвантаження, де відпочиваючі можуть відвідувати сеанси аромо- та аероіонотерапії.
Спелеотерапія — це метод лікування тривалим перебуванням в умовах мікроклімату природних соляних печер.

Основними діючими факторам є дрібнозернистий аерозоль солей натрію, калію, кальцію та магнію, а також від'ємні аероіони.

В приміщенні спелеокамери відвідувачі відпочивають, виконують дихальну гімнастику, співають, просто гуляють, отримуючи позитивну антибактеріальну, протизапальну, протиалергічну, бронхорозріджуючу, заспокійливу та гіпотензивну дію того повітря, яким дихають.

Такі процедури також сприяють покращенню імунітету.
Аероіонотерапія — фізіотерапевтичний метод, що полягає у використанні з лікувально-профілактичною метою певних частинок — аероіонів, які містяться у повітрі і є носіями електричних зарядів. Природна аероіонізація забезпечується тривалим перебуванням в місцевосці із чистим іонізованим повітрям — в горах, біля водоспаду, на березі моря під час прибою, під час грози, в хвойному лісі. У санаторії для отримання аероіонів використовують апарат аероіонотерапії люстра Чижевського. При цьому в організм мобілізуються захисні сили, покращується функція дихання, зменшується кисневе голодування організму, проявляється заспокійлива, бактерицидна, гіпосенсибілізуюча, тонізуюча та метаболічна дія.
Аромотерапія — метод лікування, який заснований на вдиханні повітря, яке насичується летючими ароматичними речовинами, що виділяються рослинами: фітонциди, терпени, ефірні олії. Для насичення повітря ароматичними речовинами у санаторії використовують аромолампу і ефірні олії. Ефірні олії отримують із квітів, листя, стебел, коріння, плодів та насіння, а інколи — і з усієї рослини. Більшість із них є антисептиками та пригнічують мікроорганізми.
Вони позитивно впливають на стан нервової, серцево-судинної, імуної систем, мають дезинфікуючу, антиоксидантну та інші дії., що дозволяє віднести їх до ефективних лікувальних та профілактичних засобів. Потряпляючи разом із вдихуваним повітрям до дихальних шляхів, вони чинять місцеву дію, а коли проникають через слизову оболонку, починають виконувати системну дію на весь організм.
Однією з умов успішного проведення останніх двох процедур є відсутність будь-яких зовнішніх подразників — в тому числі розмов та читання. Це дозволяє людині відпочити як фізично, так і духовно, що сприяє покращенню психо-емоційного стану.

Окрім того, у нашому санаторії можна отримати інгалації, приймати фіточаї та фітоекстракт на меду, до складу якого входять подорожник, аїр, підбіл та корінь оману, що мають протибактерійну, протизапальну, відхаркуючу, протиалергічну дію та позитивно впливають на імуну систему.
Запрошуємо відвідати наш санаторій, де Ви зможете пройти ці та інші процедури, отримати заряд позитивного настрою, покращити стан свого здоров'я, підвищити опірність організму.
Окрім того, можна погуляти мальовничою територією, покататися на лижах та санчатах, покуштувати смачні та корисні страви.

Адміністрація санаторію "Райдуга".

   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 

Мнагазин 7 Континент. Волочиськ.

Лазерна епіляція

7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5