Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47


Зустріч, що об’єднує покоління.
19.03.2019

Хто не пам’ятає свого минулого, не має шансів на успішне майбутнє. Цю істину добре знають у Волочиському районі, де не одне десятиліття піл-о-пліч працюють різні покоління. Там, де об’єднується досвід і мудрість сивочолих та енергія  і завзяття молодих, є всі шанси на соціально-економічний розвиток та покращення.

У спортивному залі «Дружба» 15 березня на традиційний захід «Зустріч поколінь» зібралися понад чотири сотні представників різних поколінь та різних професій. Частина з них стояли біля витоків розвитку Волочиського району, частина – працює над його становленням сьогодні. Усіх їх об’єднує одне – вони по цеглинах будують свій рідний край.

Зустріч, що об’єднує покоління.

Вкотре ініціатором зустрічі поколінь був народний депутат Сергій Лабазюк. Цього року традиційний захід відбувся в межах проекту нардепа «Звіт 2014-2018 та презентація ідеї «Стратегії 19-25».

Зустріч, що об’єднує покоління.

Волочиський район був, є і буде взірцем для наслідування. Так, потужним поштовхом для розвитку регіону стала децентралізація. Три громади – Волочиська, Наркевицька та Війтовецька - були в числі перших, хто вирішив об’єднатися, і не пожалкували. Бюджети тергромад зросли в рази, що дало можливість значно покращити якість життя на місцях.   

Саме завдяки реформі громади отримали більше повноважень, а разом з ними інструменти для вирішення проблем та питань. Можливостей – безліч, головне завдання – ефективно ними скористатися. Тому Сергій Лабазюк ініціює проект «Стратегія 19-25», до створення якої закликав приєднатися всіх присутніх. Переконаний, що поєднання досвіду та енергії допоможуть створити чіткий план дій та у наступні п’ять років втілити його в життя:

«Надзвичайно приємно, що ми вкотре зібралися таким великим колективом: тим, хто буквально створював Волочиський район та тим, хто продовжує наслідувати славні традиції сьогодні. Спільно ми працюємо та творимо майбутнє Волочищини, на яке заслуговуємо ми та наші діти», - такими словами відкрив захід Сергій Лабазюк.

Зустріч, що об’єднує покоління.

Ті, хто творив історію Волочиського району, сьогодні з трепетом у голосі пригадують минуле. Були як злети, так і падіння, пригадує колишній голова районної ради Надія Борисюк. Жінка очолила район у перші роки після проголошення незалежності:

«Перші роки після здобуття Україною незалежності можна назвати «періодом шоку», адже тоді всі були насторожені. Проте згодом ми почали працювати у звичному режимі. Дуже приємно, що завжди зі мною працювали такі серйозні люди, на яких можна було покластися».

«Все те, що робило наше покоління, що створювали до нас і після нас, це все праця людей. Тому низький уклін вам за все те, що ви робите для свого краю», - зазначив голова Волочиської РДА у 1998-2002 рр. Віктор Коцемир.

Крок за кроком очільники району, підприємці, представники різних галузей розбудовували Волочиський край. Змінювалися покоління, однак мета – залишалася: створити гідні умови для життя мешканців регіону. Над цим завданням працюють і нинішні органи місцевого самоврядування разом із громадами. Про перші успіхи реформи зі сцени розповіли представники об’єднаних громад: голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко, голова Війтовецької ОТГ Ігор Степанюк та заступник голови Наркевицької ОТГ Володимир Борисюк. Разом із тим відзначають і важливість таких заходів, як «Зустріч поколінь».

Зустріч, що об’єднує покоління.

«Більшість з нас сьогодні має можливість відвідати «капсулу часу», побачити тих, хто вже давно на заслуженому відпочинку, адже в цьому залі є ті, хто приймав нас на роботу, хто нас вчив, хто давав поради і настанови», - зазначив голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко.
«Зайшовши в цю залу, я наче повернувся назад у минуле. Я побачив тих людей, з якими я починав працювати, хто були моїми першими керівниками. Водночас приємно побачити своїх нинішніх колег», - розповідає голова Війтовецької ОТГ Ігор Степанюк.

Вихідці з Волочищини неодноразово прославляли свій рідний край на культурній та спортивній аренах. Такий успіх – це результат власних зусиль та праці наставників. У кращих традиціях педагоги та тренери виховують своїх учнів і сьогодні.

Зустріч, що об’єднує покоління.

Як розвивається сфера культури на місцях, можна було пересвідчитися і під час заходу. Для присутніх творчі колективи кожної тергромади підготували номери.

Стрімкий розвиток Волочищини – це, насамперед, заслуга людей, які завжди славилися працелюбністю. Кожен з присутніх у минулому чи теперішньому зробив вагомий внесок у розбудову рідного краю. Сьогодні Волочиський район – це потужні підприємства, агропромислові комплекси, дрібні фермерські господарства, заклади освіти, медицини з хорошою матеріально-технічною базою тощо.

Формат «Зустрічі поколінь» - чудовий майданчик для обміну досвідом, ідеями та думками. Завдяки такій співпраці Волочиський район був, є та буде на передових позиціях не лише в області, а й країні.

Вже цими днями «Зустріч поколінь» аналогічного формату відбудеться у Хмельницькому районі.
Магазин Світ Рукоділля. Волочиськ.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 

Мнагазин 7 Континент. Волочиськ.

Лазерна епіляція

7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5