Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.


Адреса:

31200,
місто Волочиськ,
вулиця Незалежності, 68
(приміщення старої районної поліклініки).

Телефон: (03845) 4-17-27


З початку квітня місяця 2013 року. Волочиський районний сектор Державної міграційної служби України виконує в повному обсязі обовя'зки колишнього паспортного столу.

 

Березюк
Анатолій Анатолійович


Завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області Березюк Анатолій Анатолійович

Гаврилюк Петро Іванович
Головний спеціаліст Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Шевчук Світлана Миколаївна
Провідний спеціаліст Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій областіГрафік роботи:
Неділя,
Понеділок:
Вівторок:
Середа:
Четвер:
Пятниця:
Субота:

Обідня перерва:
Вихідний
Вихідний
09.00 - 18.00
09.00 - 18.00
09.00 - 18.00
09.00 - 18.00
09.00 - 16.45

13.00-13.45
 


Волочиський РС УДМС інформує:
як перевірити стан виготовлення біометричних документів?
29.07.2021


Електронний сервіс «Перевірка стану оформлення документів»- один із 15 сервісів, які запроваджені Державною міграційною службою України для зручності громадян в отриманні адміністративних послуг, які входять до компетенції служби.

 

На сьогодні цей  сервіс є найпопулярнішим серед мешканців області, за допомогою якого можна перевірити готовність біометричних паспортних документів, які оформлювались у підрозділах Міграційної служби області, центрах надання адміністративних послуг або ж у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс».
Отож дізнатися стан оформлення паспортних документів мешканці району можуть:

 • за допомогою інтерактивного сервісу #ДМС_БОТ у популярних месенджерах Viber та Telegram.

Саме ці електронні сервіси поінформують заявника про кожен новий етап оформлення документа до моменту його прибуття до підрозділу та видачі.
Варто зазначити, що за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» можна дізнатися про стан оформлення таких документів:

 • паспорта у формі ID-картки;
 • паспорта для виїзду за кордон;
 • посвідки на тимчасове проживання;
 • посвідки на постійне проживання;
 • продовження строку перебування на території України;
 • надання дозволу на імміграцію.

Усі зазначені сервіси Міграційної служби є безкоштовними та доступними
для користування у будь-який час.

Нагадуємо, що подати заяву на оформлення біометричних документів, а також отримати інші адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України можна у Волочиському районному секторі УДМС області, що знаходиться за адресою:
вул. Незалежності, 68, контактний телефон: (03845) 4-17-27.

Волочиський РС УДМС інформує: порядок оформлення біометричного закордонного паспорта для дитини
24.02.2021


Паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи, на ім’я якої він оформлений та дає право такій особі на виїзд з України і в’їзд в Україну.

 

Виїжджаючи із дитиною за кордон, батьки мають заздалегідь подбати про паспортний документ, який необхідний дитині для перетину кордону як це передбачено законодавством України.

Усі підрозділи Міграційної служби області оформляють біометричні закордонні паспорти дітям з моменту народження, проте термін дії їх становить 4 роки, а при досягненні дитиною 16-ти річного віку - на 10 років.
­ Волочиський районний сектор інформує батьків, що для оформлення паспортного документа для дитини необхідно подати:

 • заяву-анкету (друкується працівником, який приймає документи);
 • паспорт громадянина України (для осіб, що досягли 14-річного віку);
 • свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави. Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення паспорта вперше із застосуванням засобів Реєстру);
 • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати;
 • у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я та яка потребує термінового лікування за кордоном, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.

Вартість  оформлення закордонного паспорта становить:

 •  694 грн - протягом 20 робочих днів;
 • 1046 грн - протягом 7 робочих днів або  ж протягом 3 робочих днів (у випадках визначених законодавством).

Звертаємо увагу, що подати заяву на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна у Волочиському РС УДМС за адресою: вул. Незалежності, 68, телефон для довідок: (03845) 4-17-27. Графік роботи підрозділу з вівторка по п’ятницю з 9.00-18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

При відвідуванні підрозділу служби просимо дотримуватись рекомендацій МОЗ України:
🔹  користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
🔹 не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри).

У разі виникнення питань, які входять до компетенції служби мешканці району можуть звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером:

(0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.


На час локдауну Міграційна служба області працює у звичному режимі та надає усі адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України - начальник Управління Олег Паньков.
17.01.2021

- Олеже Михайловичу, в період локдауну, тобто з 8 по 24 січня поточного року, за яким графіком працюватиме Міграційна служба області для отримання громадянами адмінпослуг?

Від початку запровадження карантинних заходів, а це фактично із березня 2020 року Міграційна служба області продовжувала працювати та забезпечувала надання адміністративних послуг громадянам вчасно.
З 4 січня поточного року усі територіальні підрозділи Управління розпочали роботу у звичному режимі, тому мешканці області можуть звертатись до працівників служби на місцях та протягом робочого часу отримувати необхідні адміністративні послуги. Одразу нагадую громадянам дотримуватись рекомендацій МОЗ України при відвідувані підрозділів служби, а саме:
🔹  користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
🔹 не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри).

- Ми знаємо, що з 1 січня змінилась вартість оформлення біометричних документів. Яка вартість їх на сьогодні та чи змінилось щось у самій процедурі оформлення?

Так, дійсно, з  1 січня 2021 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінив вартість бланків біометричних документів. У зв’язку з цим несуттєво зросла загальна вартість їх оформлення. До прикладу, для виготовлення паспорта громадянина України у формі картки за 20 робочих днів, особі необхідно сплатити адміністративний збір у сумі 363 грн (попередня вартість-345 грн), тоді як  за 10 робочих днів такий документ коштуватиме 489 грн (попередня вартість-471 грн).

Якщо мова йде про закордонний паспорт, то вартість його оформлення за 20 робочих днів становить 694 грн (попередня вартість- 682грн) та за 7 робочих днів- 1046 грн (попередня вартість-1034 грн).
Те саме стосується також іноземних громадян, які оформлюють біометричні посвідки- документи, що  посвідчують особу іноземця та підтверджують право для проживання в Україні. Відтепер вартість оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні становить  915 грн (попередня вартість- 891 грн) та, відповідно, оформлення посвідки на постійне місце проживання- 752 грн (попередня вартість- 728 грн).

Процедура оформлення біометричних паспортних документів залишилась без змін, проте варто зазначити, що на період карантинних заходів отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки – вперше,  у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта «старого зразка» на ID-картку за бажанням або ж вклеїти фото до паспортної книжечки можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби області незалежно від реєстрації місця проживання.
Для зручності отримання цих послуг громадяни можуть скористатися сервісом «Електронна черга», що дає змогу зареєструватись онлайн та обрати зручний час та дату для відвідування підрозділу.

 • Що робити мешканцям регіону у разі відсутності місць у черзі?

Відсутність місць в онлайн-сервісі на сайті не означає відсутності місць взагалі. Сервіс побудовано таким чином, що приблизно третина відвідувачів записується через онлайн-сервіс, третина через термінал у підрозділі (за наявності) та ще третина – це поточна черга «сьогодні на сьогодні».

 • Як можна дізнатись чи паспортний документ вже виготовлений?

Дізнатись стан оформлення паспортного документа можна знову ж таки за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» або ж інтерактивного сервісу ДМС-Бот у популярних месенджерах Viber та Telegram, які поінформують про кожен новий етап оформлення документу до моменту його прибуття до підрозділу та видачі.

 • Ми сьогодні згадали про електронні сервіси ДМС України. Не могли б Ви ще раз нагадати нашим мешканцям де ці сервіси знаходяться та як ними користуватись?

Сервіси доступні на офіційному веб-сайті ДМС України. Для користування ними достатньо зайти на сайт та обрати необхідний сервіс. За допомогою простих та зрозумілих покрокових підказок ознайомитися з інформацією щодо отримання однієї із послуг. Усі електронні сервіси є безоплатними та доступними у будь-який час.

Окрім цього, для зручності громадян, у територіальних підрозділах Міграційної служби та у місцях вільного доступу громадян розміщені інформаційні буклети з QR-кодами, за допомогою яких можна власноруч за лічені хвилини записатись до електронної черги на оформлення біометричних документів.

- По завершенні зустрічі хотілось би дізнатись куди мешканцям області можна звертатись у разі виникнення питань, які входять до компетенції Міграційної служби?

Мешканці області можуть звертатись на телефонну «гарячу лінію» Управління за номером: (0382)65-03-06 та (093)273-85-10, де протягом робочого часу з понеділка по п’ятницю можна отримати фахову консультативну допомогу.

Міграційна служба Хмельниччини інформує: вклеїти фотокартку до паспорта громадянина України по досягненні 25- та 45- ти річного віку під час карантинних заходів можна за місцем звернення.
13.12.2020

Паспорт громадянина України  є  документом,  що  посвідчує  особу власника та  підтверджує  громадянство  України. На даний час паспорти громадянина України мають сучасний вигляд та оформляються у формі ID-картки, але чинними залишаються також  паспорти громадянина України попереднього зразка, які мають вигляд паспортної книжечки.

При досягненні  громадянином  25-  і  45-річного віку до паспортної книжечки вклеюються нові фотокартки.  До останнього часу у разі, якщо особа своєчасно (впродовж місяця після досягнення відповідного віку) не зверталася  до територіального підрозділу ДМС для вклеювання фотокартки, зазначена адміністративна послуга не надавалася, а заявнику пропонувалося  оформити паспортний документ у формі картки.

Однак, враховуючи карантинні заходи, які запроваджені по всій території України з березня поточного року, до чинного законодавства України  були внесені відповідні зміни, які  передбачають, що на період встановлення обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з  урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Це означає, що НА ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ особи, які вчасно не вклеїли до паспорта громадянина України зразка 1994 року фотокартку при досягненні відповідного віку, мають змогу отримати цю адміністративну послугу у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби області ЗА МІСЦЕМ ЗВЕРНЕННЯ.

Дізнатися адреси територіальних підрозділів УДМС області, які надають таку адміністративну послугу,  можна на офіційному сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/vkleyuvannya-fotografij-do-pasporta-gromadyanina-ukrajni-pri-dosyagnenni-25-ta-45-richnogo-viku.html. або  за номером телефону «гарячої лінії» Управління: (0382)65-03-06 та (093) 273-85-10.


Волочиський РС УДМС інформує: порядок перевірки транслітерації у біометричних паспортних документах за допомогою електронного сервісу «Перевірка транслітерації»
28.10.2020

Електронний сервіс "Перевірка транслітерації" - один із 15 сервісів,
які запроваджені Державною міграційною службою України для
зручності громадян в отриманні адміністративних послуг, які входять
до компетенції служби.

При оформленні біометричних паспортних документів, таких як
паспорт громадянина України у формі ID-картки або паспорта для
виїзду за кордон, громадяни мають можливість заздалегідь перевірити
транслітерацію у них, скориставшись цим сервісом, що доступний за
посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/transliteration.html

Чому цей сервіс є зручним для громадян?
? не потребує багато часу для здійснення перевірки;
? миттєвий результат одразу у 2-х паспортних документах: ID-
картці та закордонному паспорті;
? доступний у будь-який час.

Звертаємо увагу, що внесення до заяви-анкети та у подальшому у
паспорт написання складових імені «прізвища» та "імені"
здійснюється українською мовою та латинськими літерами відповідно
до Таблиці транслітерації українського алфавіту латиницею,
затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2010
№55 "Про впорядкування транслітерації українського алфавіту
латиницею".

Нагадуємо, що отримати адміністративні послуги мешканці району
можуть у Волочиському РС УДМС області, який знаходиться за
адресою:

вул. Незалежності, 68, контактний телефон (03845) 4-17-27
та працює з вівторка по п’ятницю з 9.00 до 18.00, у суботу з 9.00 до
16.45.


"Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки - вимога сьогодення"
28.10.2020

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

 • Олеже Михайловичу, сьогоднішнє інтерв’ю з Вами присвячено паспорту громадянина України у вигляді ID-картки. Розкажіть, будь ласка,  про цей документ?

Паспорт громадянина України у формі ID-картки є   документом,  що посвідчує особу та  підтверджує громадянство на території України. На сьогоднішній день ID-картка відповідає найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів. Завдяки вбудованому електронному безконтактному носію (чіпу), який містить персональні та біометричні  дані власника її неможливо підробити або скопіювати.

 • Хто може стати власником цього документа?

Насамперед,  такий документ оформлюється громадянам, які досягли 14-ти річного віку (вперше).  Така адміністративна послуга для цієї категорії громадян є безкоштовною. Окрім цього, громадяни України можуть оформити ID-картку в разі:

 • втрати, викрадення або зіпсуття паспорта ще «старого» зразка;
 • оформлення паспорта (за бажанням особи) замість паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки при досягненні особою 25- та 45-ти річного віку до паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • наявності змінної інформації (наприклад зміна прізвища);
 • виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;
 •  закінчення терміну дії.
 • Які умови його отримання?

Під час отримання ID-картки власнику необхідно самостійно ввести цифрові комбінації- персональні ідентифікаційні номери (ПІН1 та ПІН2) та персональні авторизаційні коди (ПАК1 та ПАК2), а надалі- забезпечити конфіденційне зберігання цієї інформації. Варто зазначити, що вказані цифрові комбінації не зберігаються жодними системами ДМС, а містяться лише на чіпі ID-картки.
ПІН1 призначений для ідентифікації та авторизації доступу до безконтактного електронного носія, а ПІН2- для накладення електронного цифрового підпису.
У разі неправильного введення кожного з ПІН-кодів тричі поспіль, можливість виправлення буде автоматично заблоковано. Для розблокування цієї можливості власнику ID-картки потрібно буде ввести відповідний ПАК-код: у разі блокування ПІН1 ввести ПАК1, а в разі блокування ПІН2-ПАК2. Якщо ж ПАК-коди буде введено неправильно 10 разів поспіль, така можливість також автоматично заблокується.

Важливо, що якщо власник паспорта не пам’ятає своїх ПІН- та ПАК-кодів і доступ до безконтактного електронного носія заблоковано, його ID-картка не втрачає чинності і нею можна користуватись протягом термін її дії. Однак, у даному випадку використання ID-картки буде частково обмеженим.
Якщо ж власник ID-картки бажає користуватись своїм паспортом у повному обсязі, йому потрібно буде звернутися до будь-якого підрозділу ДМС для оформлення нового паспорту.

- Ви згадуєте про електронний цифровий підпис особи, мова про який йдеться також у постанові КМУ №302 від 25.03.15 року «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України». Навіщо він та яким чином особа зможе ним користуватись?

Електронний цифровий підпис(далі-ЕЦП) буде вноситись (після прийняття відповідного законодавства) до безконтактного електронного носія паспорта громадянина України у формі ID-картки з метою забезпечення отримання громадянами України адміністративних послуг, що надаються в електронному вигляді, а також для забезпечення прав громадян України при укладанні цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформленні доручень іншим особам для представництва перед третьою особою, посвідчення особи власника паспорта та підтвердження громадянства України із застосуванням ЕЦП. Він використовуватиметься для забезпечення діяльності фізичних та юридичних осіб, яка здійснюватиметься з використанням електронних документів, відповідно до Закону України «Про довірчі електронні послуги».

Електронний цифровий підпис- ефективне рішення для всіх, хто користуватиметься новітніми технологіями. Адже, всі документи, які будуть підписані таким підписом, можуть бути передані до місця призначення за лічені секунди. Всі учасники електронного документообігу отримують рівні можливості незалежно від їх фізичного розташування.

-  Який термін виготовлення та  вартість ID-картки?

За оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки сплачується адміністративний збір, розмір якого складає:
- 345 грн (за 20 робочих днів);
-  471 грн (за 10 робочих днів).

Для отримання цієї адміністративної послуги потрібно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації, подати всі необхідні документи та, як результат, отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії становить 4 роки, а після 18 років -  такий документ чинний протягом 10 років.

 • Де можна оформити паспорт нового зразка?

Всі територіальні підрозділи міграційної служби області здійснюють прийом громадян на оформлення біометричних документів. Контактна інформація територіальних підрозділів Управління знаходиться на офіційному вебсайті Державної міграційної служби України. Громадяни можуть також звернутись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером:(0382) 65-03-06 та отримати фахову консультативну допомогу щодо адміністративних послуг, які надаються ДМС України.

Варто зауважити, що у територіальних підрозділах міграційної служби області запроваджено сервіс електронної черги, завдяки якому, мешканці області можуть зареєструватися онлайн  через офіційний вебсайт ДМС України для отримання адміністративних послуг по оформленні паспорту громадянина України нового зразка та для виїзду за кордон.
Окрім цього,  оформити біометричні документи можна через Центри надання адміністративних послуг, які знаходяться за адресами:  
м.Хмельницький, вул. Соборна, 16;
м.Кам’янець-Подільський, вул. Майдан Відродження, 1;
м.Славута, вул. Миру, 102;
м.Полонне, вул. Лесі Українки, 95 В.

- Які переваги цього документа в порівнянні із паспортною книжечкою?

По-перше,  новий електронний документ поєднує в собі сучасний дизайн та високий рівень захисту від підроблення;
По-друге, за допомогою такого документа громадяни можуть із зручністю користуватися електронними сервісами, що поступово запроваджуються в різних сферах;

По-третє,  не менш приємною перевагою ID- картки над паспортом-книжечкою  стала можливість безперешкодного використання її для перетину державного кордону України для подорожей, наприклад до Грузії та Туреччини.

 • По завершенні нашої зустрічі хотілось би почути кількісні показники щодо оформлення біометричних документів міграційною службою області?
Протягом 11 місяців 2019 року Управлінням та його територіальними підрозділами оформлено та видано 46 тис. ID-карток та 98 тис. закордонних паспортів, тоді як за аналогічний період 2018 року оформлено та видано близько 41 тис. ID-карток та 133 тис. закордонних паспортів.

«В період карантинних заходів, міграційна служба не застосовуватиме штрафів до іноземців та громадян України, які вчасно не переоформили свої документи»- начальник УДМС області Олег Паньков.
16.04.2020

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

1) Олеже Михайловичу, в період запровадження обмежувальних заходів, розкажіть, будь ласка, за яким графіком роботи працює міграційна служба області?

В умовах проведення карантинних заходів міграційна служба області не припинила своєї роботи та  забезпечує надання населенню адміністративних послуг. Варто зазначити, що на період заходів, ці послуги є обмеженими, надаються за встановленим графіком роботи та у виключних випадках.

2) Про які саме випадки йдеться?

Мешканці області можуть звернутись до територіальних підрозділів Управління  у разі:
- оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки замість втраченого або викраденого (у тому числі замість втраченого або викраденого паспорта-книжечки);
- оформлення ID-картки у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;
- вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;
- оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном;
- оформлення посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.
При цьому отримання виготовлених документів, сформованих довідок і витягів відбувається у звичайному порядку, згідно встановленого режиму роботи територіальних підрозділів області. Звертаю увагу тих громадян, які здійснили попередню оплату адміністративних послуг: квитанція є дійсною, тому вони зможуть скористатися нею пізніше – після скасування карантину.

3) Куди мешканці області можуть звертатись у разі виникнення питань, що входять до компетенції міграційної служби?

-  Без нагальної потреби звертатися до підрозділів Міграційної служби у період протиепідемічних заходів не варто. Усі необхідні консультації можна отримати дистанційно, не ризикуючи власним здоров'ям. Зокрема, звернутися до Управління можна електронною поштою, через офіційну сторінку у соціальній мережі Facebook або у телефонному режимі. На час карантину ми посилили “гарячу лінію”, щоб оперативно консультувати неселення з міграційних питань. Усі контактні дані є на нашому сайті.

4) Як бути українцям чи іноземним громадянам у разі порушення строків звернення до Міграційної служби, що тягне за собою адміністративну відповідальність?

- Наразі зроблено усе для того, щоб іноземці не хвилювалися за свій міграційний статус в Україні, а також, щоб наші співгромадяни не наражалися на адміністративну відповідальність за порушення визначених законом строків звернення за отримання адміністративних та інших послуг.     
Прийнятий 17 березня Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” встановлює тимчасову на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни заборону на притягнення до відповідальності іноземців, які не встигли оформити чи поновити документи на право проживання в Україні або вчасно виїхати через запровадження карантину. Тобто, іноземці зможуть врегулювати питання свого перебування в Україні протягом місяця після скасування карантину. Варто зазначити, що наведені норми стосуються виключно іноземців та осіб без громадянства, які станом на початок карантинних заходів перебували в Україні на законних підставах.
Також не будуть притягненні до відповідальності громадяни України, котрі під час карантину не владнали питання зі своїми паспортами. Наприклад, якщо вам виповнилося 25 чи 45 років і ви мали б упродовж місяця вклеїти нове фото до паспортної книжечки, або ж  ви одружилися, змінили прізвище і мали б замінити паспорт – ви маєте законне право не наражати себе і своїх близьких на небезпеку та зробити це після закінчення карантинних заходів. Від дня припинення карантину перебіг строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення, тому необхідності звертатися до Міграційної служби саме зараз, у період обмежувальних заходів- немає як у наших громадян, так і у іноземців.

5) Що робити власникам готових документів? Скільки часу є на те, щоб їх забрати?

- На видачу готових документів зараз працюють абсолютно всі територіальні підрозділи області. Проте звертатися до них без нагальної потреби не обов’язково, адже паспортні документи зберігаються у підрозділах протягом року, тому рекомендуємо їх забрати після завершення протиепідемічних заходів.

6) А як щодо захисту працівників у підрозділах Міграційної служби?

Наші фахівці під час обслуговування громадян суворо дотримуються рекомендацій МОЗ – використовують засоби індивідуального захисту, щоб зберегти своє здоров’я і не наражати на небезпеку оточуючих. Усі підрозділи забезпечені санітайзерами, робочі поверхні електронних приладів для верифікації особи під час оформлення біометричних документів також регулярно обробляються дезінфікуючими засобами. Ми обмежуємо кількість відвідувачів, які одночасно знаходяться у підрозділі. На взаємне ставлення сподіваємося і від заявників наших послуг – користуйтеся захисною маскою, гумовими рукавичками. Не створюйте скупчення людей біля входу до підрозділу та пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри). Подбайте про власну безпеку, бережіть себе та своїх рідних і будьте здорові.

Подорожі за кордон із
неповнолітніми дітьми.
27.01.2020

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

 • Олег Михайлович, сьогоднішня зустріч із Вами присвячена темі виїзду за кордон із неповнолітніми дітьми. Які документи необхідно мати батькам для  здійснення таких подорожей?

1) Щоб здійснити подорож із дитиною за кордон, батькам необхідно виготовити біометричний закордонний паспорт, як це передбачено законодавством України. Варто зауважити, що допомогою для батьків, які планують із дітьми подорож за кордон стане інформація на офіційному сайті Державної прикордонної служби України, де розміщенні основні правила перетину кордону та перелік необхідних документів.

2) З якого віку та яка процедура оформлення дитячого закордонного паспорту?
Міграційна служба області оформлює біометричні закордонні паспорти для дітей із моменту їх народження. Заява для оформлення паспорта особі, яка не досягла 16–річного віку, подається одним з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників особисто або законним представником (згода іншого з батьків/опікунів не потрібна).
Окрім цього, батькам необхідно подати:

 • паспорт громадянина України у формі ID-картки обов’язковий для осіб, що досягли 14-річного віку;
 • свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави. Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення паспорта вперше із застосуванням засобів Реєстру);
 • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати;
 • у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, та яка потребує термінового лікування за кордоном, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.

3) Яка вартість оформлення біометричного паспорта?
У разі оформлення протягом 20 робочих днів, вартість адміністративного збору становить  682 грн. Якщо мова йде про терміновий виїзд за кордон, в такому разі вартість адміністративного збору збільшується та становить 1034 грн. В разі виготовлення такого документа у консульських установах України за кордоном сплачується також консульський збір.

4) Скажіть, будь ласка, яка відмінність дитячого закордонного паспорта від дорослого?
У правилах оформлення такого документу є кілька важливих відмінностей, а саме:
- закордонний паспорт дітям до 16-ти років оформлюється строком на 4 роки, а після 16-ти років- термін дії документа складає 10 років;
-діти, віком до 12-ти років не здають відбитків пальців, тим не менш такий паспорт зберігає статус біометричного і дає дозвіл на безвізовий в'їзд до ЄС. Після 12-ти років ця процедура є обов'язковою;
- підпис дитини при оформленні паспорта ставиться, починаючи із 14-ти років.

5) Куди батькам необхідно звернутись для оформлення біометричного паспорта?
Всі  територіальні підрозділи міграційної служби надають адміністративні послуги по оформленні та видачі біометричних документів (паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у вигляді ID-картки). Разом з тим, такі адміністративні послуги можна також отримати у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ» або ж у центрах надання адміністративних послуг області, в яких встановлено необхідне обладнання для оформлення цих документів.

6) А як щодо черг? Яка їх тенденція станом на сьогодні у територіальних підрозділах служби?
На сьогодні таких проблем із чергами немає, адже для зручності та  комфорту громадян  ДМС України запровадила ряд електронних сервісів, які створені з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та змінюють звичні всім черги на декілька кліків у комп’ютері або смартфоні. Гарним прикладом є сервіс «Електронної черги», завдяки якому можна зареєструватися онлайн  через офіційний вебсайт ДМС України для отримання адміністративних послуг по оформленні  як паспорта громадянина України нового зразка так і для виїзду за кордон. До слова, перевірити стан виготовлення власного документа можна також за допомогою сервісу «Перевірка стану оформлення документів» або ж «Чат-Бот», який доступний у популярних месенджерах таких як Viber та Telegram.

Звертаю увагу, що у разі виникнення питань у громадян, в Управлінні ДМС області працює “гаряча лінія” за номером: (0382) 65-03-06, де фахівці міграційної служби надають  консультацію щодо питань, які входять до компетенції служби.

Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки - вимога сьогодення.
28.12.2019

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

 • Олеже Михайловичу, сьогоднішнє інтерв’ю з Вами присвячено паспорту громадянина України у вигляді ID-картки. Розкажіть, будь ласка,  про цей документ?

Паспорт громадянина України у формі ID-картки є   документом,  що посвідчує особу та  підтверджує громадянство на території України. На сьогоднішній день ID-картка відповідає найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів. Завдяки вбудованому електронному безконтактному носію (чіпу), який містить персональні та біометричні  дані власника її неможливо підробити або скопіювати.

 • Хто може стати власником цього документа?

Насамперед,  такий документ оформлюється громадянам, які досягли 14-ти річного віку (вперше).  Така адміністративна послуга для цієї категорії громадян є безкоштовною. Окрім цього, громадяни України можуть оформити ID-картку в разі:

 • втрати, викрадення або зіпсуття паспорта ще «старого» зразка;
 • оформлення паспорта (за бажанням особи) замість паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки при досягненні особою 25- та 45-ти річного віку до паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • наявності змінної інформації (наприклад зміна прізвища);
 • виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;
 •  закінчення терміну дії.
 • Які умови його отримання?

Під час отримання ID-картки власнику необхідно самостійно ввести цифрові комбінації- персональні ідентифікаційні номери (ПІН1 та ПІН2) та персональні авторизаційні коди (ПАК1 та ПАК2), а надалі- забезпечити конфіденційне зберігання цієї інформації. Варто зазначити, що вказані цифрові комбінації не зберігаються жодними системами ДМС, а містяться лише на чіпі ID-картки.
ПІН1 призначений для ідентифікації та авторизації доступу до безконтактного електронного носія, а ПІН2- для накладення електронного цифрового підпису.

У разі неправильного введення кожного з ПІН-кодів тричі поспіль, можливість виправлення буде автоматично заблоковано. Для розблокування цієї можливості власнику ID-картки потрібно буде ввести відповідний ПАК-код: у разі блокування ПІН1 ввести ПАК1, а в разі блокування ПІН2-ПАК2. Якщо ж ПАК-коди буде введено неправильно 10 разів поспіль, така можливість також автоматично заблокується.

Важливо, що якщо власник паспорта не пам’ятає своїх ПІН- та ПАК-кодів і доступ до безконтактного електронного носія заблоковано, його ID-картка не втрачає чинності і нею можна користуватись протягом термін її дії. Однак, у даному випадку використання ID-картки буде частково обмеженим.
Якщо ж власник ID-картки бажає користуватись своїм паспортом у повному обсязі, йому потрібно буде звернутися до будь-якого підрозділу ДМС для оформлення нового паспорту.

- Ви згадуєте про електронний цифровий підпис особи, мова про який йдеться також у постанові КМУ №302 від 25.03.15 року «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України». Навіщо він та яким чином особа зможе ним користуватись?
Електронний цифровий підпис(далі-ЕЦП) буде вноситись (після прийняття відповідного законодавства) до безконтактного електронного носія паспорта громадянина України у формі ID-картки з метою забезпечення отримання громадянами України адміністративних послуг, що надаються в електронному вигляді, а також для забезпечення прав громадян України при укладанні цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформленні доручень іншим особам для представництва перед третьою особою, посвідчення особи власника паспорта та підтвердження громадянства України із застосуванням ЕЦП. Він використовуватиметься для забезпечення діяльності фізичних та юридичних осіб, яка здійснюватиметься з використанням електронних документів, відповідно до Закону України «Про довірчі електронні послуги».

Електронний цифровий підпис- ефективне рішення для всіх, хто користуватиметься новітніми технологіями. Адже, всі документи, які будуть підписані таким підписом, можуть бути передані до місця призначення за лічені секунди. Всі учасники електронного документообігу отримують рівні можливості незалежно від їх фізичного розташування.

-  Який термін виготовлення та  вартість ID-картки?
За оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки сплачується адміністративний збір, розмір якого складає:
- 345 грн (за 20 робочих днів);
-  471 грн (за 10 робочих днів).
Для отримання цієї адміністративної послуги потрібно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації, подати всі необхідні документи та, як результат, отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії становить 4 роки, а після 18 років -  такий документ чинний протягом 10 років.

 • Де можна оформити паспорт нового зразка?

Всі територіальні підрозділи міграційної служби області здійснюють прийом громадян на оформлення біометричних документів. Контактна інформація територіальних підрозділів Управління знаходиться на офіційному вебсайті Державної міграційної служби України. Громадяни можуть також звернутись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером:(0382) 65-03-06 та отримати фахову консультативну допомогу щодо адміністративних послуг, які надаються ДМС України.
Варто зауважити, що у територіальних підрозділах міграційної служби області запроваджено сервіс електронної черги, завдяки якому, мешканці області можуть зареєструватися онлайн  через офіційний вебсайт ДМС України для отримання адміністративних послуг по оформленні паспорту громадянина України нового зразка та для виїзду за кордон.
Окрім цього,  оформити біометричні документи можна через Центри надання адміністративних послуг, які знаходяться за адресами:  
м.Хмельницький, вул. Соборна, 16;
м.Кам’янець-Подільський, вул. Майдан Відродження, 1;
м.Славута, вул. Миру, 102;
м.Полонне, вул. Лесі Українки, 95 В.

- Які переваги цього документа в порівнянні із паспортною книжечкою?
По-перше,  новий електронний документ поєднує в собі сучасний дизайн та високий рівень захисту від підроблення;
По-друге, за допомогою такого документа громадяни можуть із зручністю користуватися електронними сервісами, що поступово запроваджуються в різних сферах;
По-третє,  не менш приємною перевагою ID- картки над паспортом-книжечкою  стала можливість безперешкодного використання її для перетину державного кордону України для подорожей, наприклад до Грузії та Туреччини.

 • По завершенні нашої зустрічі хотілось би почути кількісні показники щодо оформлення біометричних документів міграційною службою області?
Протягом 11 місяців 2019 року Управлінням та його територіальними підрозділами оформлено та видано 46 тис. ID-карток та 98 тис. закордонних паспортів, тоді як за аналогічний період 2018 року оформлено та видано близько 41 тис. ID-карток та 133 тис. закордонних паспортів.

Електронні сервіси ДМС України
27.07.2019

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

Протягом 20-ти останніх років ми спостерігали швидкий розвиток технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Поступово еволюціонують державні сервіси, що змінюють звичні всім черги на декілька кліків у комп’ютері або смартфоні. Саме про електронні сервіси, які запровадженні Державною міграційною службою України маємо змогу поговорити із начальником Управління ДМС України в Хмельницькій області Олегом Паньковим.

 • Олег Михайлович, що таке електронні сервіси і яка їх кількість налічується на сьогодні?

Електронні сервіси-це всі види послуг і сервісу, які надаються за допомогою електронних засобів(як наприклад за допомогою інтернету). Вони створені з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС України. Міграційною службою України запроваджено 15 електронних сервісів, за допомогою яких особа може здійснити наступні дії, зокрема:
-перевірити стан оформлення паспорта;
-записатися в чергу на оформлення закордонного паспорта та паспорта громадянина України у вигляді ID-картки;
- отримати платіжні реквізити для оплати вартості закордонного паспорту та ID-картки;
-отримання консультації щодо оформлення біометричних документів у інтерактивному режимі через Viber та Telegram;
- заздалегідь перевірити транслітерацію(ПІБ) у закордонному паспорті;
- перевірити дійсність паспорта за базою даних «Недійсні документи»;
- обрахувати термін перебування в Україні (для іноземців) за допомогою «Міграційного калькулятора»;
- отримати інформацію щодо територіального підрозділу за відповідним кодом;
-подати звернення через електронну приймальну;
-подати відгук про якість отримання адміністративних послуг в територіальному підрозділі ДМС України та ін.

     Ці сервіси доступні усім громадянам?

Сервіси розраховані на повнолітніх громадян України, які бажають отримати адміністративні послуги, що входять до компетенції ДМС України. Разом з тим, не залишились поза увагою іноземні громадяни, які за допомогою електронного сервісу «Перевірка оформлення документів» можуть дізнатися статус оформлення документів, поданих до міграційної служби, зокрема щодо посвідки на тимчасове або постійне місце проживання, дозволу на імміграцію або продовження терміну перебування в Україні. Незабаром для іноземців буде також доступний сервіс «Електронна черга», в якій вони зможуть зареєструватись для подачі документів на обрану дату та час. Поки що цей сервіс працює в тестовому режимі та доступний для мешканців Києва.

 • Де ці сервіси знаходяться та як ними користуватись?

Сервіси доступні на офіційному веб-сайті ДМС України. Для користування ними достатньо зайти на сайт та обрати необхідний сервіс. За допомогою простих та зрозумілих покрокових підказок ознайомитися із інформацією щодо отримання однієї із послуг. Усі електронні сервіси є безоплатними та доступними у будь-який час.

 • 15 електронних сервісів -це доволі велика кількість. Але, можливо, знайдеться 5  найпопулярніших сервісів, якими найчастіше користуються громадяни?

Варто зазначити, що всі електронні сервіси є змістовними та важливими. Вони містять не лише законодавчу базу, яка регламентує надання адміністративних послуг громадянам, але й додаткову інформацію, що слугує інформаційним доповненням до сервісу.
Як показує статистика, найпопулярнішими сервісами серед громадян являються: «Електронна черга», «Перевірка стану
оформлення документів», «Платіжні реквізити», «Перевірка недійсних документів» та «Чат-Бот».
До слова, електронний сервіс «Чат-Бот»- новий електронний сервіс, запроваджений міграційною службою у березні поточного року. Цей сервіс доступний у популярних месенджерах таких як Viber та Telegram, що дає змогу кожній особі у зручний для неї час, в інтерактивному режимі отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС України. Для цього необхідно за допомогою смартфона відсканувати спеціальний QR-код та обрати необхідний електронний сервіс. Після замовлення особою відповідного документа та підтвердження дії щодо його відстеження, бот надсилатиме повідомлення власнику про черговий статус оформлення, починаючи від здійснення перевірки інформації про особу до прибуття готового документа до територіального підрозділу міграційної служби або ЦНАП. Інформаційні буклети «Чат-Бота» знаходяться у всіх приміщеннях територіальних підрозділів Управління.

   • Куди мешканцям області можна звертатись у разі виникнення питань, які входять до компетенції міграційної служби?

Громадяни та мешканці області можуть звернутись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06, де фахівці надають консультаційну допомогу або ж безпосередньо до територіальних підрозділів міграційної служби за місцем проживання.

Вклейка до паспорта громадянина України фотокарток по досягненні 25- та 45- ти річного віку: правила та процедура отримання адміністративної послуги громадянам.
10.04.2019

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

- Олег Михайлович, як відомо при досягненні особою відповідного віку, законодавством передбачено процедуру вклеювання до паспорта-книжечки зразка 1994 року фотокарток. Скажіть, будь ласка, як сьогодні отримати цю адміністративну послугу?

Насамперед, звертаю увагу, що підставою для отримання цієї адміністративної послуги є досягнення особою відповідного віку (25- або 45 років). Щоб вклеїти фотокартку до паспорта- книжечки, зразка 1994 року, громадянам необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації або ж до відповідного ЦНАП.

-Протягом якого часу особа може вклеїти фотокартку?

Не пізніше ніж через місяць після досягнення особою 25- та 45- ти річного віку. Якщо особа протягом місяця не звернулась для отримання цієї адміністративної послуги, то паспорт такої особи вважається недійсним та підлягає обміну на ID-картку.

 • Чи можуть працівники міграційної служби відмовити у наданні послуги?

Так, звісно. Існують три фактичних підстави для відмови, зокрема:

 • недосягнення особою відповідного віку( 25- та 45- років);
 • відсутність фотокарток
 • особа звернулась пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45- ти річного віку( у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на ID-картку).
 • Скажіть, будь ласка, чи несе особа в разі несвоєчасності отримання адмінпослуги відповідальність? Яку саме?

Відповідно до законодавства України, особа притягується до адміністративної відповідальності. Це передбачено статтею 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачає, що проживання громадян України без паспорта, за недійсним документом або без зареєстрованого місця проживання- тягне за собою попередження. Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за порушення, передбачені ч.1 цієї статті, - тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 • Який термін надання адміністративної послуги та яка її вартість?

Послуга надається  безкоштовно, у п’ятиденний термін із дня подачі заяви.

 • В разі виникнення питань у громадян, куди їм необхідно звернутись?
Першочергово, мешканці області можуть звернутися на телефон «гарячої лінії» Управління за номером:(0382) 63-80-56 та 65-03-06, де протягом тижня фахівці надають консультативну допомогу. Також, знайти усю необхідну інформацію щодо діяльності міграційної служби та переліку адміністративних послуг можна на офіційному веб-сайті ДМС України.

На вибори -
із паспортом громадянина України!
26.03.2019

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.
Управління ДМС України в області наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на вказаних виборах та підставою для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях особам, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списку виборців.

Відповідно до роз’яснень Центральної виборчої комісії України (Постанова ЦВК № 268 від 27 грудня 2018 року), для участі в голосуванні громадянам України не потрібно подавати ніяких додаткових документів, окрім ID-картки або паспорта-книжечки, адже обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми.

Зокрема, громадянам, включеним до списку виборців, на виборчій дільниці НЕ мають права відмовити у реалізації права голосу з наступних причин:
- через відсутність у паспорті громадянина України у вигляді книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні 25-ти або 45-річного віку;
- через розбіжності у виборчій адресі виборця або відсутність відомостей щодо реєстрації місця проживання у ID-картці.

Додамо: аби уникнути в день голосування можливих непорозумінь, ЦВК радить заздалегідь перевірити свої особисті дані у списках на сервісі Державного реєстру виборців. Важливо, що громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території України, а також внутрішньо переміщені особи мають право реалізувати своє право голосу на виборах Президента України шляхом зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

Зазначимо також, що громадяни України зможуть проголосувати на виборах Президента України 31 березня не лише на території України, а й за її межами – на закордонних виборчих дільницях. У цьому випадку, за роз’ясненням Міністерства закордонних справ України, документом, що посвідчує особу, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Разом з тим, міграційна служба області звертає увагу краян на необхідність заздалегідь перевірити наявність паспортного документу!
Якщо паспорт виготовлений, але ще не одержаний власником- терміново звернутися до територіального підрозділу за місцем подання відповідної заяви для його отримання.


Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.
28.02.2019

Паспорт громадянина України: пам’ятка для громадян.

(інтерв’ю начальника УДМС О.М.Панькова)

 • Олеже Михайловичу, сьогоднішнє інтерв’ю з Вами присвячено паспорту як у вигляді ID-картки, так і ще «старого» зразка  у  формі книжечки. Розкажіть про ці документи?

Перш за все, варто розпочати з того, що паспорт громадянина України є документом,  що посвідчує особу та  підтверджує громадянство на території України.
На сьогоднішній день, громадяни України користуються паспортами як нового зразка(ID-картка), так і у формі книжечки- зразка 1994 року.
Ці два документа є чинними на території України та дають право громадянам укладати цивільно-правові угоди, здійснювати банківські операції, оформлювати доручення іншим особам для представництва перед третьою особою, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

 •  Паспорт у вигляді ID-картки- це біометричний документ?  Які умови його отримання?

          Звичайно. Це відносно новий документ, який відповідно до змін чинного    законодавства оформлюється громадянам, які досягли 14-ти річного віку(вперше). Він має вигляд пластикової картки та містить вбудований електронний носій інформації, на який записується інформація про біометричні дані власника.
Такий документ можна отримати у разі:

 • При досягненні особою 14- ти річного віку(вперше)- безкоштовно;
 • Втрати, викрадення або зіпсуття паспорта ще «старого» зразка;
 • Оформлення паспорта( за бажанням особи) замість паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • Оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки при досягненні особою 25- та 45-ти річного віку до паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • Наявності змінної інформації (наприклад зміна прізвища) або ж закінчення терміну дії.

Для оформлення паспорта, особі необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації, подати всі необхідні документи та, як результат отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.
Такий паспорт, на відміну від попереднього «книжечки» видається на основі електронної бази даних - Єдиного державного демографічного реєстру, тому кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї буде міститися в реєстрі.

 • Розкажіть, будь ласка, щодо основних переваг ID-картки?

Паспорт громадянина України, виготовлений у формі картки, є більш зручним і зносостійким, ніж паперовий аналог. Для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою.
Головна ідея впровадження таких документів, які забезпечують   ідентифікацію особи- суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму. У разі крадіжки або втрати такого паспорта зловмисники не зможуть ним скористатися.

-В яких територіальних підрозділахздійснюється прийом громадян для оформлення паспорта нового зразка?

Всі територіальні підрозділи міграційної служби області  оснащені необхідним обладнанням для оформлення біометричних документів та здійснюють прийом громадян. Дізнатися контактну інформацію територіальних підрозділів Управління можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України, безпосередньо у приміщеннях підрозділів або ж звернутися на телефон «гарячої лінії» Управління ДМС України в області за номером:

(0382) 65-03-06 та 63-80-56.

Звертаю увагу, що у територіальних підрозділах міграційної служби області запроваджено сервіс електронної черги, завдяки якому, громадяни можуть записатися онлайн  через офіційний веб-сайт ДМС України для отримання адміністративної послуги по оформленні паспорту громадянина України нового зразка та для виїзду за кордон.

Окрім цього,  оформити біометричні документи громадяни можуть через Центри надання адміністративних послуг, які знаходяться за адресами:   м.Хмельницький, вул.Соборна, 16;
м.Кам’янець-Подільський, вул. Майдан Відродження, 1;
м.Славута, вул. Миру, 102.

- Який термін виготовлення та  вартість такого документу?

Для категорії громадян, яким виповнилось 14 років та оформлюють такий документ вперше - ця адміністративна послуга надається безкоштовно.
Усім іншим громадянам необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн( за 20 робочих днів) та 366 грн( за 10 робочих днів).
Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії становить 4 роки, а після 18 років -  такий документ чинний протягом 10 років.

- Чи передбачені пільги на оформлення такого документу та хто їх надає?

Відповідно до чинного законодавства, органи місцевого самоврядування мають право звільняти певні категорії громадян від оплати вартості адміністративної послуги за оформлення, обмін документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України,  яка зараховується до місцевого бюджету.
У Хмельницькій області наразі є 3 селищні ради, це Білогірська, Летичівська, Старосинявська та Городоцька міська рада, які надають пільги відповідним категоріям осіб при оформленні біометричних документів. Ознайомитися із переліком категорій осіб, які звільняються від оплати вартості адмінпослугможна на офіційному веб-сайті ДМС України за посиланням:

https://dmsu.gov.ua/services/payment/pilgi-nadani-organami-misczevogo-samovryaduvannya-okremim-kategoriyam-gromadyan.html.

Протягом 2018 року міграційна служба поповнила місцеві бюджети області майже на 38 млн. гривень, які використовуються на потреби за рішенням районних та міських рад, а також об’єднаних територіальних громад.

Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.
25.10.2018

Паспорт громадянина України нового зразка:
все, що необхідно знати громадянам!

(інтерв’ю начальника УДМС О.М.Панькова)

 • Олеже Михайловичу, міграційна служба вже не перший рік документує громадян біометричними документами. Як відомо,  з  2015 року це був закордонний паспорт, а з 2016 року-паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Яка головна мета запровадження таких документів?

Головною метою запровадження біометричних документів є їх захищеність від підроблення та виключення можливості використання їх сторонньою особою.
Якщо говорити саме про  паспорт громадянина України у вигляді ID-картки –то це документ, що підтверджує особу та громадянство на території України. Він має вигляд пластикової картки та містить вбудований електронний носій інформації, на який записується інформація про біометричні дані власника документа.
Такий паспорт, на відміну від попереднього «книжечки» видається на основі електронної бази даних - Єдиного державного демографічного реєстру, тому кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї буде міститися в реєстрі.

- Хто із громадян може отримати таку адміністративну послугу?

По-перше, це громадяни України, які досягли 14-ти річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше, тому для цієї категорії осіб-такий документ видається безкоштовно.
На сьогодні,  ID-картка виготовляється при зверненні громадян у зв’язку із втратою, зіпсуттям, із зміною прізвища або при необхідності вклеювання фотографій при досягненні 25-або 45-річного віку( у разі не порушення термінів). Проте, відповідно до змін чинного законодавства, з 1 листопада громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час. Для оформлення такого документа, особі необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації, подати всі необхідні документи та, як результат отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

-В яких територіальних підрозділах вже встановлено обладнання, необхідне для оформлення паспорта у вигляді ID-карти?
Всі територіальні підрозділи міграційної служби області  оснащені необхідним обладнанням для оформлення біометричних документів. Дізнатися контактну інформацію територіальних підрозділів Управління можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України, безпосередньо у приміщеннях підрозділів або ж звернутися на телефон «гарячої лінії» Управління ДМС України в області за номером:(0382) 63-80-56.
Окрім цього,  оформити біометричні документи громадяни можуть через Центри надання адміністративних послуг, які знаходяться за адресами: м.Хмельницький, вул.Соборна, 16;
м.Кам’янець-Подільський, вул. Майдан Відродження, 1;
м.Славута, вул. Миру, 102.
Звертаю увагу, що у територіальних підрозділах міграційної служби області запроваджено сервіс електронної черги, завдяки якому, громадяни можуть записатися онлайн  через офіційний веб-сайт ДМС України для отримання адміністративної послуги по оформленні паспорту громадянина України нового зразка та для виїзду за кордон.

- Який термін виготовлення та  вартість такого документу?
Паспорт громадянина України у вигляді картки виготовляється як в терміновому так і в звичайному порядку. Для заміни або відновлення документа, особі необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн( за 20 робочих днів) та 366 грн( за 10 робочих днів).
Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії становить 4 роки, а після 18 років -  такий документ чинний протягом 10 років.

- Яка саме інформація записується  на електронний носій інформації?
На безконтактний електронний носій записуються  персональні дані власника документа, зокрема: відцифрований образ обличчя особи, відцифрований підпис, відцифровані відбитки пальців рук, а також додаткова змінна інформація щодо місця проживання особи, сімейний стан, номер облікової картки платника податків(ідентифікаційний номер), відомості про народження дітей, про зміну імені, тощо.

- За який час Україна має перейти на нову систему документування громадян?
За досвідом європейських держав, процес документування громадян ID-картками відбуватиметься поступово із наростаючим показником. Обов’язкової заміни документів, так само як встановлення граничних термінів дії раніше виданих документів не передбачається, тому орієнтовний час, протягом якого міграційна служба зможе видати нові документи більшості громадян становитиме 4-5 років.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент


7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5